MÖBLER / Skåp & hyllor / Bord 12101338

nr 1210 1338

Bord

med zinkskiva. Längd: 72. Djup: 38 cm, höjd: 71 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 oktober 2018
kl 18:18:08

Superellipsbordet